Tags

, , , ,

Naktinukai Cappucino (XL)

Naktinukai Cappucino su stringais. Naktinukai pasiūti iš tamprios medžiagos, papuošti nėriniais ir satininiu dirželiu. Puikiai tiks dovanoms, gražiai supakuota. Sudėtis: 64% poliamidas, 20% poliesteris, 16% elastanas.

 

 

Išskirtiniai naktinukai Diane (S, M, L, XL)

Išskirtiniai naktinukai Diane. Naktinukai pasiūti iš perregimos medžiagos. Petnešėlės prasideda ties pažastimis ir  baigiasi nugaros viduryje.  Naktinukai papuošti raukinukais. Komplekte yra stringai. Puikiai tiks dovanoms, gražiai supakuota. Sudėtis: 80% poliamidas, 20% elastanas.

 

 

Seksuali suknytė naktinukai (S, M, L, XL)

Seksuali suknytė naktinukai Coctail atvira nugara, pasiūti iš tamprios, plonytės medžiagos. Petnešėlės nugaroje sukryžiuotos. Komplekte yra stringai. Medžiaga: 80% poliamidas, 20% lykra. Puikiai tiks dovanoms, gražiai supakuota.

 

 

Kerintys naktinukai su raukinukais (S, M, L, XL)

Kerintys naktinukai su raukinukais. Raukinukuose apačioje ir viršuje įkomponuoti aukso spalvos siūlai (nuotraukoje matosi tik gerai įsižiūrėjus). Nugaroje, liemenėlės srityje, dviejų padėčių susegimas kabliukais. Komplekte yra stringai. Medžiaga: 66%poliamidas, 25% likra, 9% kiti. Puikiai tiks dovanoms, gražiai supakuota.

Advertisements