Tags

, , , ,

Naktinukai Lilac

Naktinukai Lilac ir stringai. Priekyje suvarstomi, pagražinti gausybe nėrių, taip pat ir kaušeliai pagaminti tik iš nėrinių. Maloni liesti medžiaga. Medžiaga: 90% poliamidas, 10% elastanas. Puikiai tiks dovanoms, gražiai supakuota.

Naktinukai Lilac (S/M)

 

Natūralios medžiagos naktinukai

Natūralios medžiagos naktinukai Vanilla 808, pagražinti su nėriniais. Nėriniai labai šviesiai rausvos spalvos, medžiaga išsiūta vertikaliomis 2 mm. skersmens juostelėmis, išmarginta nedidelėmis gėlytėmis.

Natūralios medžiagos naktinukai (S, M)

 

Natūralios medžiagos naktinukai

Natūralios medžiagos naktinukai Pigeon 1188. Minkštutė, maloni liesti medžiaga, supakuota į gražią, tinkamą dovanoms, dėžutę. Spalva TAMSIAI RUDA, nuotraukoje atrodo labai blizgi, realybėje tik pablizginta, medžiaga su smulkiais tos pačios spalvos taškeliais. Atrodo labai puikiai, tikrai verta dėmesio prekė.

Natūralios medžiagos naktinukai (M, RUDI)

 

Naktinukai Casablanca

Naktinukai Casablanca ir stringai. Naktinukų petnešėlės reguliuojamos, medžiaga pagražinta su nėrinukais, taip pat ir derančių stringų. Minkštutė, maloni liesti, medžiaga: 90% poliamidas, 10% elastanas. Puikiai tiks dovanoms, gražiai supakuota.

Naktinukai Casablanca (L/XL)

 

Naktinukai

Naktinukai su nuostabiu laukinių rožių raštu. Pagaminti iš minkštutės, lengvai permatomos medžiagos, krūtinės srityje padabinti raukinukais ir didele gėle ant dešinės petnešėlės. Petnešėlės reguliuojamos.

Naktinukai (XL, XXL, XXXL)

Advertisements