Tags

, , , ,

Elegantiški naktinukai Satoko

Elegantiški naktinukai Satoko, pasiūti iš juodos spalvos švelnios medžiagos. Po krūtinė naktinukai padailinti įsiuvu su rožinės spalvos ornamentais. Petnešėlės padailintos kaspinėliais, ir skiriasi nuo kitų naktinukų – jos plačios (dažniausiai būna siauros) todėl labai patogiai priglunda prie pečių. Komplekte kelnaitės-šortukai, kurie taip pat papuošti rožinės spalvos ornamentais. Sudėtis: 90% poliamidas, 10% elastanas. Puikiai tiks dovanoms, gražiai supakuota.

Elegantiški naktinukai Satoko (S/M, L/XL)

 

Tinklo suknelė Elianna

Tinklo suknelė Elianna. Seksuali raštuota suknelė naktinukai aukštu kaklu ir ilgomis rankovėmis, pasiūti iš minkštos tamprios medžiagos, panašios į tinklelį. Sudėtis: 90% poliamidas, 10% elastanas. Puikiai tiks dovanoms, gražiai supakuota.

Tinklo suknelė Elianna

 

Seksualus komplektėlis Shanti

Seksualus pižamyės komplektėlis Shanti. Dviejų dalių komplektėlis, pasiūtas iš tamprios medžiagos, gražiai priglunda prie kūno. Palaidinukė su reguliuojamomis petnešėlėmis. Kaušeliai bei apatinė dalis padailinti nėrinukais. Kelnaičių krašteliai taip pat padailinti nėrinukais. Sudėtis: 88% poliesteris, 12% elastanas. SPALVA realybėje truputį tamsesnė nei nuotraukoje.

Seksualus komplektėlis Shanti (S, M, L, XL)

 

Naktinukai Reena

Naktinukai Reena yra aukštu kaklu, pasiūti iš tamprios raštuotos medžiagos, panašios į tinklelį. Sudėtis: 90% poliamidas, 10% elastanas. Puikiai tiks dovanoms, supakuota į gražią dėžutę.

Naktinukai Reena

 

Naktinukai Imperia

Naktinukai Imperia pasiūti iš tamprios švelnios medžiagos. Viršutinė ir apatinė naktinukų dalis pasiūta iš švelnių nėrinių. Sudėtis: 90% poliamidas, 10% elastanas. Puikiai tiks dovanoms, supakuota į gražią dėžutę.

Naktinukai Imperia (S/M, L/XL)

Advertisements