Tags

, , , ,

Liekninantys šortukai New Body

Liekninantys šortukai New Body (140 DEN), viršuje su silikonine guma. Skirti moterims, kurios siekia padailinti kūno linijas. Modeliuoja pilvuką ir juosmens linijas. Sudėtis: 80% poliamidas, 20% elastanas. Puikiai tiks dovanoms, gražiai supakuota.

Liekninantys šortukai New Body (140 DEN, 5)

 

Liekninantys šortukai Slim Body

Liekninantys šortukai Slim Body, viršuje su plačiu diržu. Skirti moterims, kurios siekia padailinti kūno linijas. Modeliuoja pilvuką ir juosmens linijas, pakelia sėdmenis. Yra nematomi po drabužiais. Medžiaga: 80% poliamidas, 20% elastanas. Puikiai tiks dovanoms, gražiai supakuota.

Liekninantys šortukai Slim Body (2, 4)

 

Pėdkelnės body lift-up

Pėdkelnės body lift-up 20 DEN su specialia konstrukcija kelnaičių srityje, truputį pakeliančia sėdmenis ir formuojančia figūrą. Medžiaga: 83% poliamidas, 17% elastanas. Puikiai tiks dovanoms, gražiai supakuota.

Pėdkelnės body lift-up (20 DEN)(JUODA, KŪNO)

 

Itališka kokybė! Perfect Control Shape pėdkelnės

Perfect Control Shape pėdkelnės. Viršutinė dalis net 140 DEN suteikia lieknėjimo efektą ir prilaiko pilvuką, o kojas lengvai aptempia ir suteikiamas atpalaiduojančio masažo efektą. Kelnaitės papuoštos su tiuliu. Švelni ir patikimai stipri medžiaga, kurios sudėtis: 77% poliamidas, 20% elastanas, 3% medvilnė. Originali ir kokybiška prekė, pagaminta Italijoje.

Itališka kokybė! Perfect Control Shape pėdkelnės (40 DEN, 2)

 

Timpos bye cellulite

Pėdkelnės timpos bye cellulite 70 DEN iš nepermatomos medžiagos, pagamintos iš specialaus audinio su mineraliniais priedais. Medžiaga: 85% poliamidas, 14% elastanas, 1% medvilnė. Puikiai tiks dovanoms, gražiai supakuota.

Timpos bye cellulite (70 DEN, 2, 3, 4)

Advertisements