Tags

, , ,

Naktinukai Maricel

Naktinukai Maricel iš tamprios perregimos medžiagos gražiai priglunda prie kūno. Naktinukai ant reguliuojamų petnešėlių, kurios sukryžiuotos už nugaros. Tarp kaušelių ir prie petnešėlių naktinukai padailinti blizgančiais akmenukais, apatinė dalis papuošta nėriniais. Už nugaros naktinukai turi užsegimą kaip ant liemenėlės, po kurio yra gundanti iškirptė. Į komplektą įeina stringai. Puikiai tiks dovanoms, supakuota į gražią dėžutę.

Naktinukai Maricel (S/M, L/XL)Naktinukai Maricel (S/M, L/XL)

 

Leopardo naktinukai gundytojai

Leopardo naktinukai gundytojai – tapk Pantera ir įgauk šarmo dėvėdama šiuos naktinukus! Gerai prie kūno prigludę naktinukai su reguliuojamomis petnešėlėmis, apačioje iš šonų su praskiepais. Priekyje papuošti satino kaspinėliu ir nėriniais. Prie naktinukų pridedami derantys stringai. Pagaminta iš malonios lietimui medžiagos: 90% poliesteris, 10% elastanas. Puikiai tiks dovanoms, supakuota į gražią dėžutę.

Leopardo naktinukai gundytojai (S/M)

 

Žavūs naktinukai Agathe

Žavūs naktinukai Agathe 901. Priekyje su dideliu satino kaspinu ir praskiepu apačioje, didele nėrinių detale viršuje. Reguliuojamos petnešėlės. Komplekte nėrinių šortukai. Kokybiškas pasiuvimas dvelkia prabanga, švelni, maloni liesti, medžiaga. 80% poliamidas, 20% elastanas. Puikiai tiks dovanoms, supakuota į gražią dėžutę.

Žavūs naktinukai Agathe 901 (S, M, L)

 

Ilgi naktinukai ir stringai

Ilgi naktinukai ir stringai. Tu myli ir žinai kad tavo mylimasis eina iš proto dėl taves taip pat? Tau patiktų žinoti kad atrodai seksuali ir geidžiama? Šie ilgi naktinukai pateisins visus Jūsų lūkesčius ir pridės daug išraiškos prie erotinio gyvenimo. Pagaminta iš aukštos kokybės juodo tinklelio, pagražinta romantiškais nėriniais ir satino kaspinu. Puikiai tiks dovanoms, gražiai supakuota.

Ilgi naktinukai ir stringai (L/XL)

 

Naktinukai Carmines

Naktinukai Carmines. Petnešėlės surišamos kaklo gale. 90% poliamidas, 10% elastanas. Puikiai tiks dovanoms, gražiai supakuota.

Naktinukai Carmines (L/XL)

 

Naktinukai Choco

Naktinukai Choco ir derantys stringai. Švelni medžiagytė: 90% poliamidas, 10% elastanas. Medžiagos krašteliai padailinti su nėrinukais prie krūtinės kaušelių. Reguliuojamos petnešėlės. Puikiai tiks dovanoms, gražiai supakuota.

Naktinukai Choco (S/M, L/XL)

Advertisements